Pragniemy w kilku słowach zaprezentować Państwu naszą firmę oraz prowadzoną przez nią działalność.

Nasza firma działa na rynku od 1993 roku, od początku jako firma specjalistyczna, produkująca konstrukcje aluminiowe dla budownictwa oraz stolarkę budowlaną. Możemy poszczycić się wieloma ciekawymi i odpowiedzialnymi realizacjami, zarówno obiektów użyteczności publicznej (banki, szkoły, wyższe uczelnie, szpitale, hotele), obiektów handlowych (m.in. 7 Metromarketów M1, ogrody zimowe w supermarketach OBI), przemysłowych oraz obiektów sakralnych (m.in. Kościół Ojców Oblatów w Katowicach). Realizujemy nowoczesne projekty typowe i nietypowe. Wykonujemy również wymianę stolarki w obiektach zabytkowych, z zachowaniem jej unikalnego charakteru. W celu zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami zapraszamy do obejrzenia galerii fotograficznej w zakładce "Realizacje".

Oferujemy Państwu wykonawstwo i montaż następujących elementów ślusarki aluminiowej: okna, drzwi (przymykowe, wahadłowe, obrotowe, przesuwne, również automatyczne, ognioodporne i dymoszczelne, a także całoszklane), witryny, samonośne fasady, szklane dachy, świetliki, wiatrołapy, werandy i ogrody zimowe, ściany działowe, barierki i balustrady. Wykonujemy i montujemy również stolarkę PCV (okna i drzwi). Wszystkie nasze wyroby oferowane są z różnymi rodzajami wypełnień: szkłem zespolonym typu float, szkłem niskoemisyjnym, barwionym typu antisol. refleksyjnym, bezpiecznym i antywłamaniowym, a także termoizolowanymi panelami aluminiowymi, panelami typu Alucobond, szkłem organicznym i poliwęglanami.

Bogate doświadczenie w branży aluminiowej i PCV, zespół doświadczonych pracowników i posiadany bogaty zestaw specjalistycznych maszyn i urządzeń, pozwalają nam na kompleksowe wykonywanie powierzonych zadań: od projektu konstrukcji poprzez proces produkcji, montaż na obiekcie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasza firma jest autoryzowanym producentem wiodących firm systemowych takich jak: YAWAL, REYNAERS, SCHUCO, METALPLAST i KAYE w zakresie wszelkich konstrukcji aluminiowych oraz aluminiowej ślusarki otworowej, DORMA i GEZE w zakresie produkcji drzwi automatycznych oraz REHAU i ALUPROF w zakresie produkcji okien i drzwi PCV. Wykonujemy również aluminiową ślusarkę ognioodporną i dymoszczelną, a także elewacje typu ALUCOBOND i REYNOBOND. Na wszystkie nasze wyroby posiadamy aprobaty i certyfikaty.

Nasze wyroby i usługi objęte są wieloletnią gwarancją, dysponujemy pełnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

W przypadku zainteresowania Państwa naszą ofertą, prosimy o przesłanie materiałów projektowych w celu wykonania szczegółowych kalkulacji.

 

Albudex S.J. Kała, Minkisiewicz
42-200 Częstochowa, ul. Srebrna 59b, tel. +48 34 360-14-56, fax. +48 34 360-14-57, e-mail: albudex@albudex.com.pl